Poznaliśmy półfinalistów ABSL Start-Up Challenge

Maj 18, 2017 Aktualności

Ponad stu startupowców zgłosiło swoje pomysły do tegorocznej edycji ABSL Start-Up Challenge. Znamy już półfinalistów, którzy już niedługo w siedmiu miastach Polski staną do walki o wielki finał.

ABSL Start-Up Challenge to platforma która łączy młodych przedsiębiorców oraz liderów branżowych z całego świata. Tym pierwszym pozwala się zaprezentować i pozyskać finansowanie, drugim pomaga odnaleźć nowe i nieszablonowe rozwiązania dla swoich firm. W tegorocznej edycji ponad sto startupów zgłosiło swoje projekty. Zgłoszenia napływały z różnych dziedzin i mogliśmy tu znaleźć między innymi, nowoczesne środki transportu, platformę crowdfundingową, monitoring dla właścicieli pszczół czy antysmogowe systemy grzewcze.

W drugim etapie półfinaliści zaprezentują się przed jury w siedmiu miastach Polski, tj. w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Trójmieście. Autorzy projektów będą mieć kilka minut, by przekonać do siebie potencjalnych inwestorów. Finał konkursu odbędzie się 14 czerwca w Łodzi, podczas dorocznej konferencji ABSL. Zwycięzcy w ramach nagrody pojadą na Polish Tech Day do Londynu.

Oto pełna lista półfinalistów:

  • Warszawa: 18 Billon Sp. z oo; Packhelp; phoneid; REBug.IO; Hotaliors; Scanye; cognitum; Hyper Poland; IDEAS ON; naviparking;
  • Katowice: HR Factory; Timat; PROMOVOLT; RotobySp. z oo; Princity; Cancer Center; Raibay; Wooddyy
  • Kraków: VoicePin.com; Process Manager; putit; Dron-x; PushPushGo; virtubio; FinFlow;
  • Lódź: TakeTask SA; UnitDoseOne; Tap To Speak; G1ANT; applica.ai; ACTIVY; TaBI.PRO; findspace.com
  • Poznań: BIN-e; Nibulo; Makemind; Friday app; HURTUM; Panolingo; KnoockerSp. z oo
  • Trójmiasto: ControlBee; Skytech Drones; Vigo; talebook.io; Emplocity; HOBNOB.pro; Softgen
  • Wrocław: IDENTT; Energy newSp. z oo; Technovator Sp. z oo; ChallengeRocket.com; BZB UAS; Sky Tronic; RightHello

Może cię również zainteresować